Birësoi Alteon para 4 vitesh, moderatorja e njohur tregon pse është beqare: Meshkujt shqiptarë janë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:43 26-04-2019 Birësoi Alteon para 4 vitesh, moderatorja e njohur tregon pse është beqare: Meshkujt shqiptarë janë...

Fjodora Fjora, gazetarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar është rrëfyer si asnjëherë më parë për jetën personale.

Ndonëse beqare, para 4 vitesh ajo guxoi të birësonte një djalë të vogël, i cili quhet Alteo.

Mirëpon e ftuar së fundmi në "Thimb", ajo ka folur edhe për faktin që është beqare.

“Kaq frikacak janë këta meshkujt shqiptar?”, e ka pyetur Aulona Fjodorën dhe ajo nuk ka ngurruar të flasë.

“Sa do që të përpiqen brenda vetes së tyre mbeten çunat e lagjes”, tha gazetarja duke i thumbuar paksa meshkujt shqiptar.

“Po nga ëndrra që thonë që të gjitha vajzat e kanë të veshin një herë fustanin e bardhë, ti ke hequr dorë?", e pyet Aulona.

“Po na duhet burrë një herë para dasme”, ka thënë Fjodora duke treguar se ende është beqare dhe në kërkim të dashurisë.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12672400474548
array(1) { ["section"]=> string(104) "biresoi-alteon-para-4-vitesh-moderatorja-e-njohur-tregon-pse-eshte-beqare-meshkujt-shqiptare-jane-161926" }