Birra, karrige, prozhektorë, dhe monitorë… Çfarë po ndodh te kryeministria?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:15 03-06-2017 Birra, karrige, prozhektorë, dhe monitorë… Çfarë po ndodh te kryeministria?

Sheshi pas kryeministrisë tashmë është kthyer në traditë që në evenimente të veçanta më së shumti sportive, të kthehet në një "arenë" ku mblidhen tifoz të shumtë të sportit

Edhe këtë herë me rastin e finales së Champions League midis Realit të Madritit dhe Juventusit, Rama ka vendosur që të orgainozojë aty një “mini arenë” ku bashkë me të tjerë tifozë do të ndjekin këtë ndeshje shumë të rëndësishme.

Kryeminitri Edi Rama dihet publikisht që është tifoz i Juventusit dhe mbetet për t’u parë nëse mbrëmja e sotme do të jetë e gëzueshme apo e hidhur për të.

Fotot eksluzive që dërgojnë fotoreporterët e newsbomb.al tregojnë se përgatitjet për “arenën” poshtë zyrës së kryeminitrit Rama kanë përfunduar dhe pritet vetëm që të startojë ndeshja në Kardif.

kryeministra.jpg

kryeministria.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090820789337158
array(1) { ["section"]=> string(77) "birra-karrige-prozhektore-dhe-monitore-cfare-po-ndodh-tek-kryeministria-81101" }