Birra, ujë pa gaz dhe pak kikirikë, ja si po i shijojnë pushimet aktorët e Portokallisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:04 15-07-2017 Birra, ujë pa gaz dhe pak kikirikë, ja si po i shijojnë pushimet aktorët e Portokallisë

Është një periudhë relaksi për të gjithë, por sidomos ata që puna nuk u lë asnjë sekondë të lirë, kjo periudhë është akoma dhe më e “artë”.

Një periudhë e tillë është edhe për aktorët e Potokallisë, Salsano Rrapi, Ledio Lako dhe Rezart Veleshnja. Të tre aktorët pavarsisht se edhe në verë janë të impenjuar në një event shumë të rëndësishëm si “Verë dhe Portokalle”, duken shumë të relaksuar.

Me nga gotë birrë dhe fruta të thata përpara, aktorët kanë përfituar për të bërë një foto dhe ta postojnë atë në rrjetet sociale.

Foto e postuar në Instagram nga Salsano Rrapi:

salsano.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098609924316406
array(1) { ["section"]=> string(91) "birra-uje-pa-gaz-dhe-pak-kikirike-ja-si-po-i-shijojne-pushimet-aktoret-e-portokallise-86275" }