Biseda erotike / Salianji e pranon: Në video jam unë, ja kush është "GD"

Publikuar tek: politike, më 19:05 13-02-2018 Biseda erotike / Salianji e pranon: Në video jam unë, ja kush është

Deputeti demokrat, Ervin Salianji, sot në mbrëmje do të shfaqet në ekranin e televizionit Klan, në emisionin investigativo-satirik STOP, ku pritet të sqarojë me detaje pozicionin e tij, në lidhje me një video të publikuar nga “CityNews”, ku ai shfaqet duke biseduar me “GD”, me një gjuhë banale dhe perverse.

Mësohet se Salianji në emision ka pranuar videon dhe është justifikuar se biseda nuk është vetëm me "GD", por edhe me dy persona të tjerë. Nuk diskutohet që video është e saktë, por sipas tij ka keqkuptim, se nuk po flitet me një por me 3 personazhe të ndryshëm.

Ai ka thënë se GD, nuk është Grida Duma, siç është raportuar në shumë media pas publikimit të videos në "CityNews". Ai ka pranuar se komunikimi është i vërtetë dhe GD është dikush tjetër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01245903968811
array(1) { ["section"]=> string(73) "biseda-erotike-salianji-e-pranon-ne-video-jam-une-ja-kush-eshte-gd-110139" }