Bisedimet, ironizon ish-ministri: Edhe Liqenin e Tiranës do i’a japin Greqisë

Publikuar tek: politike, më 12:34 21-02-2018 Bisedimet, ironizon ish-ministri: Edhe Liqenin e Tiranës do i’a japin Greqisë

Ish-minitri i Drejtësisë Ylli Manjani ka ironizuar sërish lidhur me bisedimet e shumë diskutuara atë të arritjes së një marrëveshjeje me Greqinë.

Manjani shprehet se Qeveria ende nuk ka denoncuar  deklaratat e Presidentit të Greqisë kundër Çamërisë.

“Jo detin, por edhe liqenin artificial të Tiranës i japin Greqisë. Jo çamërinë, por edhe Shqipërinë e japin.

Vetëm kryeministrinë jo!”, shprehet Manjani.

Reagimi i plotë:  

Qeveria jonë ende nuk ka denoncuar deklaratat e Presidentit të Greqisë kundër Çamërisë dhe Shqipërisë!

Ndërkohë nuk lë rast pa denoncuar Presidentin e Shqipërisë, që thjesht po bën detyrën sipas Kushtetutës!

Jo detin, por edhe liqenin artificial të Tiranës i japin Greqisë.

Jo çamërinë, por edhe Shqipërinë e japin.

Vetëm kryeministrinë jo!

Po kur thonë “duam të bëjmë negociata”!!

Hahahahahahahahhahaha

Çfarë shakaje!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011006116867065
array(1) { ["section"]=> string(82) "bisedimet-ironizon-ish-ministri-edhe-liqenin-e-tiranes-do-i-a-japin-greqise-110967" }