Bisha i “qëndis” ca fjalë ministrit Klosi në ditët e fundit të punës

Publikuar tek: aktualitet, më 13:31 16-03-2017 Bisha i “qëndis” ca fjalë ministrit Klosi në ditët e fundit të punës

Drejtoresha e Shërbimit Social Etleva Bisha, në ditët e fundit të punës së Blendi Klosit si ministër i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, nuk ka hezituar të shkruajë për ato që ajo i cilëson si arritje.

Ndërsa bën analizën e SHSSH për vitin 2016, Bisha shprehet “thellësisht mirënjohëse” ndaj ministrit Klosi.

“Viti 2016 në fokusin e analizës sëSHSSH. Bashkë me Ministrin Klosi, drejtuesit dhe stafet e Shërbimit Social, si dhe përfaqesues të organizatave partnerë të SHSSH, analizuam punën e SHSSH gjatë vitit 2016.

Mirënjohëse për punen e të gjithë stafeve te SHSSH, por edhe partnereve tane të pandare të shoqërisë civile.

Thellësisht mirënjohese Ministrit Blendi Klosi për vizionin dhe nxitjen e vazhdueshme për të cuar perpara tre reformat pjese e punes se SHSSH, por edhe për mbështetjen dhe përfshirjen e vazhdueshme të institucionit tonë në çdo proces vendimarrës nga MMSR”, shkruan Bisha ndërsa ministri përshëndetet me stafin e tij.

bi.jpg

bi1.jpg

bi2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Triumfon Durrësi arkeologjik, bllokohet ‘Veliera’ e Vangjush Dakos
Nisma e pazakontë e të rinjve në Tiranë për 90 gratë e burgosura, ç’po ndodh te “Libri Universitar” (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010383129119873
array(1) { ["section"]=> string(72) "bisha-i-qendis-ca-fjale-ministrit-klosi-ne-ditet-e-fundit-te-punes-72108" }