Biznesi në protestë, shpërthen Erjon Braçe: Tregtar të vegjël e injorantë, do jap dorëheqjen nëse Basha shpjegon TVSH-në

Publikuar tek: barometri, më 07:33 11-04-2018 Biznesi në protestë, shpërthen Erjon Braçe: Tregtar të vegjël e injorantë, do jap dorëheqjen nëse Basha shpjegon TVSH-në

Mbyllja e qepenëve nga biznesi i vogël solli reagime të shumta në radhët e politikanëve.

Së fundmi ka reaguar kryetari i Komisionit të Ekonomisë Erjon Braçe, në Report tv, i cili teksa komentoi ashpër protestën e opozitës, akuzoi dhe demokratët Bumçi, Noka dhe Kuliçi duke i quajtur injorantë dhe tregtarë të vegjël. 

Sakaq, shton se do japë dorëheqjen nëse kreu i PD Lulzim Basham mund të shpjegojë TVSH-në. “Bumci, Noka, Kulicaj duken si tregtar të vegjël!! Ata janë injorantë. Merre Bumcin dhe Nokën dhe nëse do të shpjegojnë TVSH unë iki dhe jap dorëheqjen. Merre Bashën dhe nëse shpjegon TVSH, unë iki, se secili nga këta nuk e ka haberin.”- u shpreh Braçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022913932800293
array(1) { ["section"]=> string(124) "biznesi-ne-proteste-shperthen-erjon-brace-tregtar-te-vegjel-e-injorante-do-jap-doreheqjen-nese-basha-shpjegon-tvsh-ne-116439" }