Biznesi u bë copë-copë por s’mbaron këtu! Shikoni TMERRIN e MADH në Rrugën e Kombit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:55 22-03-2018 Biznesi u bë copë-copë por s’mbaron këtu! Shikoni TMERRIN e MADH në Rrugën e Kombit

"Apokalips" e cilëson gazetari Gjergj Marku atë që ndodhi ditën e sotme në Rrugën e Kombit.

Shembjet masive të dherave dhe rrëshqitja e rrugës shkatërruan tërësisht biznesin autogrill që gjendej buzë rrugës por nuk mbaron këtu... Janë gllabëruar kulla të moçme e shumë banesa ndërsa shembjet vazhdojnë minutë pas minutë.

Fshati Blinisht dhe banorët e tij po përjetojnë një makth të vërtetë nga kjo situatë ndërsa nuk ka asnjë reagim nga zyrtarët qeveritarë lidhur me këtë ngjarje të rëndë.

Rruga e Kombit, është një nga investimet më të bujshme të qeverisë Berisha e për të cilën është akuzuar jo pak, ish-ministri Lulzim Basha dhe siç mund ta shikoni qartë edhe në këto pamje, asfalti është ndarë më dysh.

bllin.jpg

b5_copy.jpg

b1.jpg

b2.jpg

b3.jpg

b4.jpgb5.jpg

b6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dyshohej se do të kryente sulm terrorist te Kryegjyshata, arrestohet iraniani
Vrasja për gjakmarrje e badigardit shqiptar, prokurorja gjermane kërkon dënim të përjetshëm (HISTORIA) »
Article Logic
Execution time: 0.012573003768921
array(1) { ["section"]=> string(89) "biznesi-u-be-cope-cope-por-s-mbaron-ketu-shikoni-tmerrin-e-madh-ne-rrugen-e-kombit-114156" }