Biznesmeni i njohur i vë Dua Lipës avionin e tij privat në dispozicion, për udhëtimin në Tiranë dhe Prishtinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:14 01-08-2016 Biznesmeni i njohur i vë Dua Lipës avionin e tij privat në dispozicion, për udhëtimin në Tiranë dhe Prishtinë

Burime të emisionit “Express Summer” në KTV kanë bërë të ditur se këngëtarja shqiptare Dua Lipa do të shkojë në Kosovë për koncertin e saj me aeroplan privat.

Sipas burimeve, në shenjë përkrahje për koncertin humanitar të Duas në Kosovë dhe shenjë respekti për idenë e saj që koncertin ta mbajë në kryeqytetin e Kosovës, biznesmeni Behgjet Pacolli ka ofruar aeroplanin e tij privat që ta dërgojë Duan në Kosovë dhe më pas ta sjellë atë edhe në Tiranë.

Më 9 gusht në parkun e Gërmisë, Dua do të mbajë koncertin humanitar, ndërsa një ditë më pas do të performojë në Tiranë. Kjo do të jetë performanca e saj e parë në trojet shqiptare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aulona ndjek seanca anti celulit, por ka diçka që s'e heq dot nga mendja (VIDEO)
Evakuohet shtëpia e Big Brother në Britaninë e Madhe »
Article Logic
Execution time: 0.012099981307983
array(1) { ["section"]=> string(114) "biznesmeni-i-njohur-i-ve-dua-lipes-avionin-e-tij-privat-ne-dispozicion-per-udhetimin-ne-tirane-dhe-prishtine-48410" }