Biznesmeni i njohur shqiptar me miliarderen me famë botërore Paris Hilton (MOMENTET NGA FESTA PRIVATE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:57 16-01-2017

Mbrëmja private e organizuar nga Philip Plein në Milano ka mbledhur emrat më të njohur të modës, showbiz-it apo edhe biznesmenë.

Një ndër pjesëmarrësit ka qenë edhe biznesmeni i njohur shqiptar, Redi Popescu i cili është parë nën shoqërinë e miliarderes dhe Show Girl me famë botërore, Paris Hilton të cilët kanë shkrepur edhe disa fotografi sëbashku.

redi1.jpgredi2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03351616859436
array(1) { ["section"]=> string(106) "biznesmeni-i-njohur-shqiptar-me-miliarderen-me-fame-boterore-paris-hilton-momentet-nga-festa-private-65640" }