Biznesmeni i njohur shqiptar zbulon arsyen se përse nuk i preferon pushimet në Maldive, por në Ksamil

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:32 05-08-2017 Biznesmeni i njohur shqiptar zbulon arsyen se përse nuk i preferon pushimet në Maldive, por në Ksamil

Është një nga njerëzit më të pasur të Ballkanit dhe shumë herë është cilësuar si shqiptari më i pasur, por për Behgjet Pacollin është shumë e vështirë të thuash se është vetëm biznesmen.

Ai është edhe politikan, filantrop por ka edhe një aspekt tjetër të Pacollit që pak kush e ka njohur deri më sot. Ai është atdhetar dhe këtë gjë Pacolli e ka treguar më shumë se një herë. Së fundmi në rrjetet sociale ai ka sqaruar opinion publik se përse ai nuk i bën pushimet jashtë vendit, por ka zgjedhur bregdetin shqiptar. Pacolli shkruan se nuk zgjedh të shkoj në Maldive apo ndokund tjetër pasi atje nuk flitet shqip.

Më poshtë statusi i Pacollit i plotë:

Screenshot_10_copy.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012460947036743
array(1) { ["section"]=> string(106) "biznesmeni-i-njohur-shqiptar-zbulon-arsyen-se-perse-nuk-i-preferon-pushimet-ne-maldive-por-ne-ksamil-88280" }