Biznesmeni miliarder në dasmën e Marinës dhe Getit, ministrin e zë gjumi në karrige (FOTO PIKANTE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:24 10-09-2017 Biznesmeni miliarder në dasmën e Marinës dhe Getit, ministrin e zë gjumi në karrige (FOTO PIKANTE)

Atmosfera në dasmën e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit duket se sapo është ndezur.

Të pranishëm janë dhjetra personazhe të famshëm, këngëtarë e aktorë por nuk mungojnë as politikanët dhe biznesmenët e rëndësishëm.

Bloggeri Olti Curri ka shkrepur disa fotografi me syrin e “paparazzit” duke na treguar dy personazhe të rëndësishëm.

gt45et4sdfg_copy.jpg

Bëhet fjalë për biznesmenin miliarder Samir Mane, i cili ndodhet në dasëm por ajo që s’dihet është lidhja e tij me çiftin.

I ftuar është edhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi.

rt345tg34hyuhj_copy.jpg

Klosin duket se e ka zënë gjumi në karrige, apo ndoshta nuk është i impresionuar nga atmosfera. Por e sigurtë është që nuk e ka tepruar me pijen. /Newsbomb.al

rt345y3rgdefrg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rekord VIP-ash te dasma e Marinës dhe Getit, tërbohen të gjithë (Foto)
Rivalet që e tundën në dasmën e Marinës, Vjollca Hoxha dhe Alba Frangaj kërcejnë vallen e Rugovës »
Article Logic
Execution time: 0.011000156402588
array(1) { ["section"]=> string(101) "biznesmeni-miliarder-ne-dasmen-e-marines-dhe-getit-ministrin-e-ze-gjumi-ne-karrige-foto-pikante-91864" }