Biznesmeni sërish krah Ilir Metës, ja propozimi për “qeverinë teknike"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:26 09-08-2016 Biznesmeni sërish krah Ilir Metës, ja propozimi për “qeverinë teknike

Biznesmeni Nard Koka i njohur ndryshe si Nard Koka i ngjalave, përdorur shumë gjatë përmes ironisë e humorit edhe nga ish kryeministri Sali Berisha shihet krah kreut të LSI Ilir Meta.

Dhe sipas “spiunit” Bes Kallaku, ata janë duke planifikuar një qeveri teknike.

E pra “propozuesit” e qeverisë teknike janë pikërisht Nard Koka, Ilir Meta e Bes Kallaku.

Sigurisht që kjo është në kuadër të humorit që lëvron Besi, se po të qe për propozime e qeveri teknike, një gjë është e sigurt: Nuk do na e tregonin me një foto!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028896808624268
array(1) { ["section"]=> string(73) "biznesmeni-serish-krah-ilir-metes-ja-propozimi-per-qeverine-teknike-49199" }