Biznesmeni shqiptar që ka investuar e bërë shumë bamirësi, fiton 1 milion dollarë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:28 26-01-2017 Biznesmeni shqiptar që ka investuar e bërë shumë bamirësi, fiton 1 milion dollarë

Një biznesmen shqiptar i njohur për investimet e tij të mëdha si dhe gjestet humanitare është bërë fitues i 1 milion dollarëve.

Fitim Mustafa nga Kërçova e Maqedonisë jeton dhe punon në SHBA.  I riu biznesmen ka provuar me fatin në lojën MGM në Las Vegas. Dhe fati i ka buzëqeshur pasi është bërë fitues i Jackpotin 1 milion dollarë. 

fitim.jpg

fitim1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Thuaj që jam bos...” bllokohet filmi shqiptar për shkak të skenave +18
Mblidhen 26 mijë eurot për operacionin e Reantës, ky personazh i njohur shqiptar bën një gjest fantastik »
Article Logic
Execution time: 0.010957002639771
array(1) { ["section"]=> string(86) "biznesmeni-shqiptar-qe-ka-investuar-e-bere-shume-bamiresi-fiton-1-milion-dollare-66697" }