Biznesmeni tregon politikanët që e kanë ngacmuar, zbulon të preferuarin e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:02 17-09-2019 Biznesmeni tregon politikanët që e kanë ngacmuar, zbulon të preferuarin e tij

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar prirjet e tij seksuale ishte i ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”.

Ai nuk ngurroi të fliste hapur edhe për ngacmimet e shumta që i vijnë nga persona të njohur në Shqipëri, si nga shoëbizi ashtu edhe nga politika.

“Ngacmime kam patur pafund. Kam patur nga persona të njohur të shoëbiz-it, këngëtarë, aktorë, regjisorë, ka Shqipëria plot, por edhe politikanë. Për mendimin tim ata janë më të papranueshimit, sepse të hapin probleme. Shqiptari kur ka pushtet, bëhet edhe më i keq dhe unë asnjëherë s’kam ndërmend të lidhem me politikanë,” tha ai duke theksuar më pas se me termin politikanë, u referohet atyre që jo domosdoshmërisht janë në pozitat më të larta”, tha Ilirjani.

Sa i përket të preferuarit të tij, Eltoni veçoi Fatos Nanon si të vetmin politikan që jo vetëm nuk do e refuzonte, por do të ishte i gatshëm ta “gjuante” edhe vetë i pari.

“Fatos Nano është një personazh shumë karizmatik. Fatkeqësisht nuk i ka aspak qejf meshkujt, por nëse do i kishte, unë do e kisha gjuajtur vetë i pari. Për këtë të jesh e sigurt”, shtoi ai.

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03656005859375
array(1) { ["section"]=> string(83) "biznesmeni-tregon-politikanet-qe-e-kane-ngacmuar-zbulon-te-preferuarin-e-tij-178795" }