Biznesmenia e njohur shqiptare mbush 55 vjeç, kush ishin të ftuarit specialë në festë dhe surpriza e madhe e mbrëmjes (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:27 31-12-2016 Biznesmenia e njohur shqiptare mbush 55 vjeç, kush ishin të ftuarit specialë në festë dhe surpriza e madhe e mbrëmjes (FOTOT)

Biznesmenia e njohur shqiptare Donika Mici, njëherazi Presidentja e firmës së këpucëve "Donniana"  që po bën xhiron “Made in Albania” ka festuar mbrëmë mes miqsh e familjarësh 55 vjetorin e saj të lindjes.

Në festën e mirëorganizuar ishte ftuar biznesmeni Luan Bregasi, kryebashkiaku Erion Veliaj si dhe dy mikeshat e Micit, gazetarja Anila Basha dhe avokatja Eni Çobani. Por më speciali i të gjithëve ishte nipi i biznesmenes, Christian, djali i vajzës së saj Dorina, i sapoardhur në jetë.

Christian ishte dhe surpriza më e madhe e mbrëmjes për biznesmenen shqiptare e cila, siç lexohet dhe në shënimin argëtues përgatitur nga miqtë, nuk është 55 vjeç por “18 me 37 vite eksperiencë”...

biz1.jpg

bZ2.jpg

BZ4.jpg

BZ5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072588920593262
array(1) { ["section"]=> string(128) "biznesmenia-e-njohur-shqiptare-mbush-55-vjec-kush-ishin-te-ftuarit-speciale-ne-feste-dhe-surpriza-e-madhe-e-mbremjes-fotot-64300" }