Biznesmenia e suksesshme shkodrane dhe ish kandidatja për deputete e dhënë pas buzuqeve, fotot nga jeta e natës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:48 08-02-2016 Biznesmenia e suksesshme shkodrane dhe ish kandidatja për deputete e dhënë pas buzuqeve, fotot nga jeta e natës

Biznesmenia e suksesshme, themeluese e "Ana Foundation", dhe ish kandidatja për deputete, Diela Ana Preka duket se është e dhënë pas jetës së natës e veçanërisht pas buzuqeve.

50 vjeçarja, nënë e dy fëmijëve dhe ish kandidate për deputete e Aleancës Demokristiane jeton në Greqi dhe është pronare e një linje autobusësh Tiranë-Athinë.

Energjike dhe plot dinamizëm, Anna Preka është shpallur femra e vitit 2015 mes komunitetit shqiptar në Greqi.

Në fotot e publikuara, biznesmenia duket teksa i hedh karafila këngëtarit të buzukut dhe shijon atmosferën që vetëm ambiente të tilla e krijojnë ashtu siç shkodrania e kërkon.

biznes3.jpg

biznes2.jpg

biznes1.jpg

biznes.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023719072341919
array(1) { ["section"]=> string(116) "biznesmenia-e-suksesshme-shkodrane-dhe-ish-kandidatja-per-deputete-e-dhene-pas-buzuqeve-fotot-nga-jeta-e-nates-32024" }