Blake Lively mahnitëse në Festivalin e 69-të Filmit në Kanë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:14 14-05-2016 Blake Lively mahnitëse në Festivalin e 69-të Filmit në Kanë

Blake Lively  është cilësuar si zanë përrallash frymëzuese më pjesmarrjen e saj në Festivalin e 69-të Filmit në Kanë.

Ajo rrallë gabon me veshjet e saj në tapetin e kuq, por në këtë mbrëmje ajo ka shkëlqyer duke tërhequr vëmendjen e të parnishmëve.

Aktorja është duke pritur fëmijën e saj të dytë me aktorin Ryan Reynolds, 39 dhe me fustanin e saj dukej me të vërtetë mahnitëse.

blake7.jpg

blake.jpg

blake2.jpg

blake64.jpg

 

blake6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024251937866211
array(1) { ["section"]=> string(65) "blake-lively-mahnitese-ne-festivalin-e-69-te-filmit-ne-kane-40424" }