Bledi Çuçi njoftim të rëndësishëm për fermerët e blektorët: Puna e tyre do të vijojë, GARANTOJ se nuk do të ketë mungesë në tregje

Publikuar tek: ekonomi, më 21:04 25-03-2020 Bledi Çuçi njoftim të rëndësishëm për fermerët e blektorët: Puna e tyre do të vijojë, GARANTOJ se nuk do të ketë mungesë në tregje

Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi, ka dhënë njoftimin e rëndësishëm për të gjithë fermerët e blektorët, duke deklaruar se puna e tyre do të vijojë, pasi nuk mund të ndërpritet zinxhiri i prodhimit dhe furnizimit.

Ndërkaq, Çuçi ka theksuar se nuk do të ketë mungesë në tregje për sa i përket ushqimeve apo produkteve të tjera.

Capturefg.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013253927230835
array(1) { ["section"]=> string(135) "bledi-cuci-njoftim-te-rendesishem-per-fermeret-e-blektoret-puna-e-tyre-do-te-vijoje-garantoj-se-nuk-do-te-kete-mungese-ne-tregje-200079" }