Bledi Mane: Ja pse do merrem me Armina Mevlanin (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 01-07-2017 Bledi Mane: Ja pse do merrem me Armina Mevlanin (Video)

Gazetari i njohur Bled Mane, i cili duket si” armiku” numër një i familjes Berisha ka treguar në një intervistë për “Mos i fol i shoferit” se ai nuk e urren aspak ish kryeministrin Berisha dhe familjen e tij.

“Unë nuk urrej njeri, sepse jam edukuar që mos të urrejë njerëz. Por me Arminën do të merrem. Armina vjen  nga një familje e varfër dhe nuk kanë bërë progres. Ajo ka frikë nga e vërteta. Ajo mendon se ka fshirë të kaluarën. Si the ti kam punuar që 17 vjeç, ajo është 40-50 vjeç sa vajti tani dhe më thuaj ku ka punuar”.

Gazetari i njohur i cili ka gjithashtu një nga faqet më të ndjekura në rrjetin social Facebook, ka thënë gjithashtu se merr vazhdimisht kërcënime për shkrimet që bën por kjo nuk e pengon aspak të shkruajë për fenomenet që e shqetësojnë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019376039505005
array(1) { ["section"]=> string(58) "bledi-mane-ja-pse-do-merrem-me-armina-mevlanin-video-84667" }