Blendi dhe Shkullaku ndjekin nga afër ndeshjen, live nga “Allianz Arena”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:51 12-05-2015 Blendi dhe Shkullaku ndjekin nga afër ndeshjen, live nga “Allianz Arena”

Blendi Fevziu dhe Armand Shkullaku duket se kanë gjetur kohën për të ndjekur nga afër ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales Bayern-Barcelona.

Edhe pse në një kohë të ngarkuar nga fushata elektorale dhe zhvillimet e ditëve të fundit nga rajoni, dy gazetarët kanë gjetur kohën për të ndjekur nga afër super ndeshjen që do të përcaktojë ekipin e parë finalist të “Champions League”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052968978881836
array(1) { ["section"]=> string(75) "blendi-dhe-shkullaku-ndjekin-nga-afer-ndeshjen-live-nga-allianz-arena-11005" }