Blendi Fevziu i befason të gjithë: Dua t’ju kërkoj falje... Edhe shikuesve nga shtëpia...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:28 07-09-2017 Blendi Fevziu i befason të gjithë: Dua t’ju kërkoj falje... Edhe shikuesve nga shtëpia...

Gazetari Blendi Fevziu e ka nisur emisionin e parë të këti 20 vjetori të Opinionit duke i kërkuar falje të gjithëve.

Nga Sheshi Nënë Tereza, Fevziu i ka kërkuar falje Artan Lames, për incidentin e pakëndshëm të disa viteve më parë....por duke marrë shkasë nga kjo ngjajre, Fevziu e ka zgjatur apologjinë e tij.

“Unë Artan Lames i kërkova falje sot drejtpërdrejt nga emisioni. Por e di që kjo falje nuk mjafton.

Dua ti kërkoj falje të gjithë atyre që kam lënduar në këto 20 vite. Ju kërkoj falje si atyre në studio dhe të gjithë atyre që më kanë ndjekur nga shtëpia dhe janë ndjerë të fyer. Nuk mund të jemi perfekt”, është shprehur Fevziu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027904987335205
array(1) { ["section"]=> string(88) "blendi-fevziu-i-befason-te-gjithe-dua-t-ju-kerkoj-falje-edhe-shikuesve-nga-shtepia-91524" }