Blendi Fevziu prezanton babain. Shikoni ngjashmërinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:15 14-10-2015 Blendi Fevziu prezanton babain. Shikoni ngjashmërinë Blendi Fevziu dhe i ati

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka njohur ndjekësit dhe fansat e tij me të atin.

“Me tim atë shkruan” Fevziu teksa publikon foton. Nuk mund të mos bjerë në sy ngjashmëria mes të dyve, gjë për të cilën kanë shkruar edhe shumë komentues.

Ata kanë të njëjtën staturë. Blendi dhe babai i tij konsumojnë një bisedë si babë e bir, ndërsa gazetari duket tejet i përfshirë nëpërmjet shpjegimit edhe me gjeste. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013549089431763
array(1) { ["section"]=> string(57) "blendi-fevziu-prezanton-babain-shikoni-ngjashmerine-23121" }