Blendi Fevziu publikon foto nga pushimet, Bleona e para që i le këtë koment

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:58 30-11-2016 Blendi Fevziu publikon foto nga pushimet, Bleona e para që i le këtë koment

Blendi Fevziu publikon këtë foto para pak minutash duke tërhequr edhe vëmendjen e këngëtares Bleona Qereti.

Blendi dhe Bleona janë shumë miq të mirë me njëri tjetrin dhe këngëtarja ka nxituar t’i lerë koment e para duke i shkruar me mjaft dashamirësi “Ylli, bëfsh qejf atje. Zemër”, i shkruan Bleona.

Disa ditë më parë Blendi dhe familja e tij u nisën drejt Turqisë për disa ditë pushimi.

bbbbbbbbbbbbbbb.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010611057281494
array(1) { ["section"]=> string(80) "blendi-fevziu-publikon-foto-nga-pushimet-bleona-e-para-qe-i-le-kete-koment-61121" }