Blendi Fevziu publikon foto të shekullit të “xixave” në helikopter, ja me kë është

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:01 08-08-2017 Blendi Fevziu publikon foto të shekullit të “xixave” në helikopter, ja me kë është

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka publikuar një foto të hershme të disa viteve më parë bashkë me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe Arbër Xhaferrin.

“Qershor 1999. Me Hashim Thacin dhe Arber Xhaferrin ne Helikopterin e KFOR duke hyre ne Kosove. #20vjetopinion takimi me 7 Shtator”, shkruan Fevziu.

Fevziu në kohën dhe momentin kur është shkrepur fotoja ka qenë duke hyrë në Kosovë me Helikopterin e KFOR.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eva Murati nuk e mban veten, më në fund e thotë pse nuk do ta quajnë “nusja e Topallit”
E identifikojnë si “nusja e Topallit”, "shpërthen" ndaj portaleve Eva Murati »
Article Logic
Execution time: 0.011049032211304
array(1) { ["section"]=> string(85) "blendi-fevziu-publikon-foto-te-shekullit-te-xixave-ne-helikopter-ja-me-ke-eshte-88596" }