Blendi Fevziu punëson Viola Spiron pasi Digitalb e pushon nga puna

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:23 02-09-2015 Blendi Fevziu punëson Viola Spiron pasi Digitalb e pushon nga puna Moderatorja Viola Spiro dhe gazetari Blendi Fevziu

Bukuroshja bjonde Viola Spiro, ish-velinë e Fiks Fare dhe së fundmi moderatore e emisionit sportiv “Fans Zonë” nuk do të jetë më në ekranin e Digitalb.

Moderatorja është pushuar nga puna për motive ende misterioze. Megjithatë, ajo nuk do të ngelë pa punë, pasi sipas Panoramës, Viola do të jetë tashmë gazetare e emisionit “Opinion” të Blendi Fevziut.

Se çfarë do bëjë konkretisht bjondja seksi në emisionin e Fevziut, kjo mbetet për t’u parë me nisjen e sezonit të ri të “Opinion”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099070072174072
array(1) { ["section"]=> string(72) "blendi-fevziu-puneson-viola-spiron-pasi-digitalb-e-pushon-nga-puna-19802" }