Blendi Fevziu rrëfen "fiksimin" për deputeten socialiste: I rrija poshtë dritares

Publikuar tek: aktualitet, më 18:28 09-03-2017 Blendi Fevziu rrëfen

Moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, ka zbuluar një histori nga rinia e tij, teksa diskutonte mbi gratë e pushtetshme në politikë.

Fevziu tregoi “fiksimin” e tij të adoleshencës me mësuesen, që ishte deputetja socialiste Arta Dade.

Gjithçka nisi nga deklarata e Monika Kryemadhit, e cila tha për Daden: “Unë kam qenë fëmijë, por si mbretëreshë e mbanin, sepse ishte e bukra e dheut, por edhe e mençur.”

“Po unë që e kam patur zyshë dhe që i rrija poshtë dritares?! Po lëri tani, mos i hap këto!”- u shpreh me humor gazetari i njohur, duke zbuluar kështu dobësinë e tij të hershme për politikanen që e dëgjonte e buzëqeshur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja pse noti është aktiviteti më i mirë për shëndetin
Arrestohet çifti shqiptar, vodhën gjëra në vlerë 20.000 euro »
Article Logic
Execution time: 0.01198410987854
array(1) { ["section"]=> string(84) "blendi-fevziu-rrefen-fiksimin-per-deputeten-socialiste-i-rrija-poshte-dritares-71358" }