Blendi Fevziu tregon eksperiencën e FRIKSHME: Pardje doja të parakaloja një makinë, por ishte me 160 km/h, kishte 7 persona brenda

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:43 20-01-2021 Blendi Fevziu tregon eksperiencën e FRIKSHME: Pardje doja të parakaloja një makinë, por ishte me 160 km/h, kishte 7 persona brenda Fotomontazh/ Blendi Fevziu - makina e tij

Sot në emisionin “Opinion” po diskutohet për aksidentet e shumta që kanë ndodhur së fundmi në vendin tonë, disa prej tyre fatkeqësisht kanë përfunduar me vdekje.

Në bisedë e sipër, gazetari Blendi Fevziu ka treguar për panelin e tij një ngjarje të frikshme që i kishte ndodhur dy ditë më parë në aksin rrugor Pogradec-Korçë.

Ai ka thënë se donte të parakalonte një makinë të vogël, por konstatoi që ajo po ecte me 160 km/h dhe kishte 7 persona brenda.

“Para dy ditësh isha në Korçë, dhe doja të parakaloja një makinë shumë të vogël, një makinë të lehtë në kuptimin, ecte me 160 km/h, nuk kalohej dot dhe ishte një Reno e vogël, e kuishte mbushur plot, 5 veta mbrapa dhe 2 para, nuk kapej, në rrugën Korçë-Pogradec. Ishte e frikshme, i bëra shenjë me drita që të ndalonte shpejtësinë, se thashe mos përplaset”, ka treguar Fevziu.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Ti je dashuria ime’, vajza e vogël lë pa fjalë Edi Ramën: Kur të pashë në reklama thashë që xhaxhi Rama është dashuria ime... (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.01118803024292
array(1) { ["section"]=> string(134) "blendi-fevziu-tregon-eksperiencen-e-frikshme-pardje-doja-te-parakaloja-nje-makine-por-ishte-me-160-km-h-kishte-7-persona-brenda-235773" }