Blendi Klosi “politizon” edhe përvjetorin e martesës, ja çfarë i shkruan të shoqes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:12 17-06-2015 Blendi Klosi “politizon” edhe përvjetorin e martesës, ja çfarë i shkruan të shoqes Blendi Kosi dhe bashkëshortja e tij Nora

Ministri i Mirëqenies Sociale Blendi Klosi, e do aq fort sloganin e partisë së tij në këto zgjedhje vendore, saqë e ka zgjedhur si urim për bashkëshorten në 8-vjetorin e tyre të martesës.

“8 vite në drejtimin e duhur”  i shkruan në zarf ministri Klosi bashkëshortes Nora, duke i bashkangjitur urimit të tij edhe një tufë trëndafilash të kuq.

Çifti duket shumë i lumtur në këtë 8 vjetor martese që gjersa e thotë ministri, sigurisht që është në drejtimin e duhur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085678100585938
array(1) { ["section"]=> string(85) "blendi-klosi-politizon-edhe-pervjetorin-e-marteses-ja-cfare-i-shkruan-te-shoqes-13857" }