Blendi Salajt i ikën gruaja me shoqet për 8 mars, ai vendos t’ia shkruajë ca fjalë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:44 09-03-2016 Blendi Salajt i ikën gruaja me shoqet për 8 mars, ai vendos t’ia shkruajë ca fjalë...

Gazetarin Blendi Salaj, e ka marrë malli për bashkëshorten e tij ditën e djshme. Kjo, pasi ajo kishte dalë me shoqet për 8 mars. I mbytur nga malli për të dhe krenaria që e ka, Blendi i shkruan shkurt dhe bukur:

“Po vë këtë foto se më mori malli. S'ka ardh akoma në shpi se ka dal me shoqet! Shoqja ime më e mirë, dashuria ime, mamaja e fëmijës tim. Gëzuar 8 marsin”.

Sigurisht që bashkëshortja e tij Anora Topi duhet të jetë ndjerë lumtur kur e ka lexuar dhe fill pas kësaj i ka lënë një koment.

“Zemër”, i shkruan Anora Blendit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028702020645142
array(1) { ["section"]=> string(87) "blendi-salajt-i-iken-gruaja-me-shoqet-per-8-mars-ai-vendos-t-ia-shkruaje-ca-fjale-34631" }