Bleona dhe Iva “bashkohen” sërish, ja arsyeja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:17 14-10-2015 Bleona dhe Iva “bashkohen” sërish, ja arsyeja

Ende është i freskët në memorien e publikut debati i ashpër mes gazetares Iva Tiço dhe këngëtares Bleona Qereti, por mesa duket vajzat e njohura janë bashkuar me njëra tjetrën në një pikë.

Bëhet fjalë për sensibilizimin kundër kancerit të gjirit. Ka qenë fillimisht Iva ajo që ka postuar në instagram një thirrje për femrat që të kontrollohen nëse janë të shëndetshme dhe më pas e njejti postim është shpërndarë nga Bleona, por kjo e fundit ka zgjedhur t’i bashkangjisë një foto të sajën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027875900268555
array(1) { ["section"]=> string(48) "bleona-dhe-iva-bashkohen-serish-ja-arsyeja-23118" }