Bleona feston ditëlindjen, një mikeshë e afërt i dedikon statusin që çdo vajzë do kishte dashur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:35 14-05-2016 Bleona feston ditëlindjen, një mikeshë e afërt i dedikon statusin që çdo vajzë do kishte dashur

Bleona Qereti, këngëtarja e njohur feston ditëlindjen dhe një mikeshë e afërt i dedikon statusin që çdo vajzë do kishte dashur. Rozana Radi i shkruan fjalët që çdo mikeshë do kishte dashur t’I dëgjonte.

“Kjo vajza këtu sot ka ditëlindjen!Kam një dëshirë të madhe për ata që nuk e njohin nga afër,ta kishin patur mundësine ta njihni siç e njohim ne, miqtë e saj.Kam vite miqësi me Bleona dhe mund të them pa frikë që është ndër të paktat mike që çdo njeri do donte ta kishte. Ajo nuk i zëvendëson miqtë e vjetër me të rinj. Ajo s’e di çfarë është të diskutosh për dikë nëse se ka përballë. Ajo thjesht bën jetën e saj ndjek ëndrrën e saj.Unë e dua shumë se është më e vërtet se e vërteta.Motoja ime është "Kush nuk m’i do miqtë nuk mund të më dojë as mua". Miqtë janë si xhevahirët në fund të detit.Sado thellë të jenë përsëri në det janë.

Hapy B-day Bleona! E lumtur që ka njerëz si ty kjo botë.’’, shkruan kantautorja Radi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030225992202759
array(1) { ["section"]=> string(100) "bleona-feston-ditelindjen-nje-mikeshe-e-afert-i-dedikon-statusin-qe-cdo-vajze-do-kishte-dashur-40401" }