Bleona gati për “Grammys 2015”, pritet me kuriozitet veshja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:22 08-02-2015 Bleona gati për “Grammys 2015”, pritet me kuriozitet veshja

Bleona Qerreti ka postuar një foto duke u grimuar gjithë stil, nga grimierët e saj të cilët, po e përgatisin për mbrëmjen e “Grammys”.

“Duke u bërë gati për “grammys 2015’-shkruan Bleona për ndjekësit e saj në “Instagram’.

Besoj se, më shumë se sa çmimi që do marrë Bleona, jemi kuriozë të dimë se çfarë do veshë.

Në fakt, jemi me dorë në zemër duke sjellë ndërmend atë rrjetën e peshkut që veshi herën e fundit në tapetin e kuq.

Te fotoja që ka postuar ndërkohë që grimohet, Bleona duket tamam si vajzë e mirë shtëpie po sigurisht që ne nuk duam ta shohim dhe kaq “të mirë’.

Jepi Bleona! Jemi me ty!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029378890991211
array(1) { ["section"]=> string(61) "bleona-gati-per-grammys-2015-pritet-me-kuriozitet-veshja-2755" }