Bleona i kërkon publikisht këngëtarit shqiptar: Babe, më merr në telefon...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:41 10-01-2017 Bleona i kërkon publikisht këngëtarit shqiptar: Babe, më merr në telefon...

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti i ka kërkuar yllit tjetër shqiptar që po shkëlqen në botën e muzikës, talentit Albert Stanaj ta talefonojë në numrin në Instagram.

Bleona i ka lënë një koment publik Stanajt ku i shkruan “Baby, më telefono, numrin ta dërgoj në DM”.

Nuk e dimë nëse talenti e ka parë komentin e Bleonës dhe e ka telefonuar sikurse nuk dimë dhe arsyen se pse Bleona do të flasë me të me kaq urgjencë por ndonjë bashkëpunim mes tyre do të qe vërtet interesant. 

bl.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010565996170044
array(1) { ["section"]=> string(76) "bleona-i-kerkon-publikisht-kengetarit-shqiptar-babe-me-merr-ne-telefon-65087" }