Bleona kapet keq me Iva Tiçon në “Opinion”: Mos mi bëj mua këto filma ti...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:37 23-09-2015 Bleona kapet keq me Iva Tiçon në “Opinion”: Mos mi bëj mua këto filma ti...

Mjaft e ashpër u tregua gazetarja Iva Tiço rreth një vit më parë në studion e “Opinion”, kur diskutohej për daljen e famshme të Bleona Qeretit pothuajse nudo në një prej eventeve në SHBA.

E mesa duket ato fjalë, Bleona nuk i ka kapërdirë lehtë dhe ka gjetur mundësinë kur e ka pasur përballë Ivën,  në studion e “Opinion” për t’i shfryrë të gjithë inatin e akomuluar për një vit.

Bleona: Nuk ishe ti ajo që the hë me se nuk është ndonjë gjë, tani na del ndryshe…

Iva: Kam thënë që me këtë veshje nuk dukesh bukur…

Bleona: Po mos mi bëj mua këto filma ti.

Iva: E ke dëgjuar gabim…

Bleona: Unë këtë mund ta pres nga një injorant, por jo nga ty që më njeh shumë mirë.

Bleona: Më fal, më thuaj çfarë lidhje ke modën ti?

Iva: Asnjë lidhje, por kjo nuk do të thotë që të mos jap përshtypje time…

Lexo edhe: Bleonës i publikojnë videon topless në emision, sulmon Arjan Çanin: Një idiot që merret me b*thët e mia

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022562980651855
array(1) { ["section"]=> string(75) "bleona-kapet-keq-me-iva-ticon-ne-opinion-mos-mi-bej-mua-keto-filma-ti-21514" }