Bleona, krijon bandën e saj mafioze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:41 27-01-2015 Bleona, krijon bandën e saj mafioze

Bleona Qereti di gjithnjë të na surprizojë dhe të tërheqë vëmendjen e publikut.

Këtë herë, këngëtarja ka postuar këtë foto e cila për hir të së vërtetës na bën ta shohim disa herë, jo vetëm për faktin që Bleona gjendet mes dy bukoroshëve por edhe për atë ç’ka ajo shkruan poshtë fotos.

“Ky është klubi mafioz shqiptar dhe këta janë anëtarët”-shkruan Qereti.

Duhet thënë: Goxha klub ky i Bleonës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13503479957581
array(1) { ["section"]=> string(39) "bleona-krijon-banden-e-saj-mafioze-1637" }