Bleona lakuriq, italiani Fabio s’lë vend pa i fërkuar dhe ja se ç’thotë këngëtarja për këtë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:05 19-01-2017

“Fabio është arma ime sekrete për t’u dukur gjithnjë në formë.”

Të tillë e përshkruan estetistin italian Bleona ndërsa shton se ai e ndihmon të pastrojë trupin e saj nga toksinat.

Ja ku e shohim në këtë video këngëtaren, totalisht në duart e Fabios ndërsa shijon këtë trajtim që më shumë se sa bulurie është i domosdoshëm për lëkurën.

Videoja ka momente goxha interesante me Bleonën zhveshur. Ndiqeni!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025331020355225
array(1) { ["section"]=> string(102) "bleona-lakuriq-italiani-fabio-s-le-vend-pa-i-ferkuar-dhe-ja-se-c-thote-kengetarja-per-kete-video-65976" }