Bleona mbështet kandidaturën për president të Donald Trump

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:37 03-03-2016 Bleona mbështet kandidaturën për president të Donald Trump

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti tashmë ka famë ndërkombëtare dhe shoqëri të gjerë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe sot ajo ka publikuar një fotografi me kandidatin republikan për president njëkohësisht miliarderin Donald Trump.

Tramp është cilësuar si kandidati më i paparashikueshëm i Amerikës, madje ai ka deklaruar se do të ndërtojë një mur përgjatë kufirit të SHBA-ve me Meksikën, si pengesë kundër emigrantëve. Por mesa duket Bleonën nuk e shqetëson ky fakt dhe  ka shprehur mbështetjen e saj për Trump.

Të dy shihen të buzëqeshur dhe të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit, në foton e bërë disa kohë më parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023276805877686
array(1) { ["section"]=> string(64) "bleona-mbeshtet-kandidaturen-per-president-te-donald-trump-34138" }