Bleona nuk ndalet, pas lajmeve për lidhje me miliarderin, publikon FOTON e nxehtë nga vaska

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:47 07-01-2018 Bleona nuk ndalet, pas lajmeve për lidhje me miliarderin, publikon FOTON e nxehtë nga vaska

Bleona Qereti është një ndër kënëgtaret më të kometuara. Së fundmi ajo u përfol për një lidhje të mundshme me miliarderin italian Remo Ruffini.  

Ndërsa më pas u hodhën poshtë të gjitha dyshimet, pasi këngëtarja e kishte vetëm mik pasanikun si dhe kishte qenë e ftaur në festën që ky i fundit kishte organizuar për fundvit.

Megjithatë, Bleona di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Në një postim të fundit ajo është shfaqur në vaskë dhe duket mjaft sensuale. 

bleona.PNG

 

2ccbe54cb2bfb51f045c0fae76d1fbeb_L.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010495185852051
array(1) { ["section"]=> string(96) "bleona-nuk-ndalet-pas-lajmeve-per-lidhje-me-miliarderin-publikon-foton-e-nxehte-nga-vaska-105734" }