Bleona nuk njeh kufi, poston foto 'cool' me veshje transparente, i duken mbathjet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:41 22-02-2020 Bleona nuk njeh kufi, poston foto 'cool' me veshje transparente, i duken mbathjet bleona Qerreti

Mesa duket Bleona Qerreti nuk njeh cak.

Këngëtarja e famshme ka ditur gjithmonë të bëjë për vete publikun, shpeshherë edhe duke guxuar, pse jo edhe "tepruar".

Disa herë ka kaluar në tapetin e kuq me veshje që kanë krijuar debat të zjarrtë në media dhe rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar në ‘Instagram’ një foto nga klipi i saj ‘Haters’ që do të dalë së shpejti, më 1 mars.  

Në fotografitë e reja, këngëtarja shihet shumë seksi me paruke ngjyrë rozë dhe një veshje ekstravagante, që i tregon format e saj perfekte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069360733032227
array(1) { ["section"]=> string(84) "bleona-nuk-njeh-kufi-poston-foto-cool-me-veshje-transparente-i-duken-mbathjet-196127" }