Bleona prezanton dashurinë e saj të madhe dhe përshëndet gazetarët nga “Oscar 2017” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:30 27-02-2017 Bleona prezanton dashurinë e saj të madhe dhe përshëndet gazetarët nga “Oscar 2017” (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti na njeh këtë mëngjes me dashurinë e saj më të madhe.

E thënë nga ajo vetë, ajo ka pozuar mbrëmë me aktoren e famshme Jesicca Alba në ceremoninë ku po ndaheshin çmimet e “Oscar 2017”, të cilën e quan një “dashuri të madhe”.

Mirëpo, këtë foto duket se Bleona e ka shkrepur qëllimisht për dikë në Shqipëri, pikërisht për një prej gazetareve të showbiss-it shqiptar, Suada Daci.

Foton e ka shoqëruar me komentin: “This is for you (kjo është për ty).

Nga ana tjetër, gazetarja nuk e ka fshehur gëzimin, duke e ndarë në fb foton e këngëtares shqiptare me komentin: “Kur Bleona te pershendet nga Oscar, me dashurine time me te madhe Jessica Alben”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029554843902588
array(1) { ["section"]=> string(95) "bleona-prezanton-dashurine-e-saj-me-te-madhe-dhe-pershendet-gazetaret-nga-oscar-2017-foto-70081" }