Bleona prezanton vëllain: Më i miri në botë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 02-05-2015 Bleona prezanton vëllain: Më i miri në botë Bleona dhe Bledar Qereti

Këngëtarja Bleona Qereti na ka prezantuar me vëllain e saj Bledar Qeretin. Ata janë duke udhëtuar me avion teksa janë ulur te ndenjëset krah njëri-tjetrit, të buzëqeshur para aparatit.

“Unë kam vëllain më të mirë në botë. Familja përgjithmonë”, shkruan Bleona. Komentet kanë pasur pas kësaj fotoje që shpreh më shumë se sa fjalët për një "show-girl" që gjithmonë ka shfaqur lidhjen e saj pazgjithshmërisht të ngushtë me familjen. Epo kot nuk thonë: Familja mbi të gjitha!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070068836212158
array(1) { ["section"]=> string(48) "bleona-prezanton-vellain-me-i-miri-ne-bote-10229" }