Bleona provokon mbi krevat me pozicion seksi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:33 16-08-2015 Bleona provokon mbi krevat me pozicion seksi

Bleona ka qenë gjithnjë e më aktive këto ditë në rrjetet sociale, ku ka njoftuar se shumë shpejtë do të publikohet videoklipi i saj më i ri “Take you over”.

Këngëtarja shqiptare ka postuar në facebook një foto me të brendshme në krevat në pozicion provokues për fansat e saj. Pëlqimet dhe komentet e fansave të Bleonës ka qenë të menjëhershme, duke e komplimetuar për format trupore që ajo ka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026648044586182
array(1) { ["section"]=> string(50) "bleona-provokon-mbi-krevat-me-pozicion-seksi-18481" }