Bleona Qereti: Grabocka zonjë e madhe, e vetmja që mundi t'më kthente në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:40 24-02-2015 Bleona Qereti: Grabocka zonjë e madhe, e vetmja që mundi t'më kthente në Shqipëri

Tashmë ajo është Bleona e “X Factor”. Bleona u shfaq mbrëmë në ekranin e shoë-t të talenteve “X Factor Albania”, si anëtare jurie. Edhe këtë herë këngëtarja nuk kishte nguruar të nxirrte në pah hiret e saj nëpërmjet një dekolteje shumë të hapur që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Ndërkohë Bleona u shpreh shumë entuziaste për ketë dalje të re të saj dhe falenderoi regjizoren Grabocka për mundësinë e dhënë, duke e quajtur "zonjë të madhe'.

“Më kish marre malli për Shqipërinë.

Falë zonjës së madhe @veragrabocka -#XFACTORishte i vetmi motiv që mund të më kthente në Shqipëri.
E vlerësoj këtë karrige që do më japë mundësinë të ndaj eksperiencat e 10 viteve punë në një treg të madh si Amerika,” shkroi Bleona pak para daljes në X factor.

Për paraqitjen e Bleonës në natën e mbrëmshme (e hënë) u kujdes Lili Ismaili e ndërsa për fustanin “hireplotë” u kujdes Mirela Nurçe, që siç tha vetë Bleona, e mbaroi brenda 24 orëve.Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025560855865479
array(1) { ["section"]=> string(84) "bleona-qereti-grabocka-zonje-e-madhe-e-vetmja-qe-mundi-t-me-kthente-ne-shqiperi-4278" }