Bleona Qereti i kërkon borxh Alketa Vejsiut, nuk do e mendonit kurrë se çfarë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:05 03-02-2017 Bleona Qereti i kërkon borxh Alketa Vejsiut, nuk do e mendonit kurrë se çfarë

Bleona Qereti i ka kërkuar borxh një person shumë të çmuar Alketa Vjesiut, djalin e saj. Por e dini për çfarë???

“O Alketa o super yll me super energji positive, me super zgjuarsi, me super karriere e super familje; A ma jep dot borxh djalin tend nja 1 jave, sa per #grammys ketu ne LA , sepse ka syckat me te bukura ne bote ???”,-shkruan Bleona duke iu lutur për të birin.

 Epo nëse do ja jap borxh djalin kjo mbetet për tu parë.

Alketa do jetë e ftuara e radhës në “XING ME ERMALIN”, dhe ka qenë pikërisht profili i moderatorit në Instagram" ku ka komentuar Bleona.

ugtikoty7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023021936416626
array(1) { ["section"]=> string(82) "bleona-qereti-i-kerkon-borxh-alketa-vejsiut-nuk-do-e-mendonit-kurre-se-cfare-67551" }