Bleona Qereti mbështet Donald Trump, e ftuar speciale në festën MADHËSHTORE të Mike Pence (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 21-10-2020 Bleona Qereti mbështet Donald Trump, e ftuar speciale në festën MADHËSHTORE të Mike Pence (VIDEO) Bleona Qereti-Donald Trump

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti do të jetë e ftuar speciale në fushatën elektorale të zv/presidentit amerikan, Mike Pence.  

Qereti do të ngjitet në skenën e Micigan të enjten e 22 tetorit për ta kthyer fjalimin e Pence në një festë të vërtetë.

Lajmin e ka dhënë vetë Bleona përmes një postimi në ‘Instagram’ ku nuk kursen edhe një apel për komunitetin shqiptar në SHBA që të votojnë kandidatin republikan Donald Trump.

Shqiptarët në mbarë botën nuk do të harrojnë kurrë 45 vitet e pamëshirshme të komunizmit, që kanë kaluar.

Për këtë arsye, ftoj te gjithe komunitetin shqiptar ne Amerike qe ne zgjedhjet e 3 Nentorit ne menyre unanime te mbeshtesin Presidentin Donald J. Trump, personin e vetëm që ka luftuar socializmin “dhëmbë për dhëmbë” për katër vitet e fundit.

Kam nderin t’ju ftoj te gjitheve te Enjten ne dt 22 Tetor te bashkoheni me mua dhe Zv. Presidentin Mike Pence, ne Waterford Township, Micigan. per nje feste madheshtore!” shkruan Qereti në “Instagram”.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prej kohësh të ndarë, por Nora vijon ta mbështesë Robertin, ja gjesti fisnik që bën për të
»
Article Logic
Execution time: 0.012846946716309
array(1) { ["section"]=> string(101) "bleona-qereti-mbeshtet-donald-trump-e-ftuar-speciale-ne-festen-madheshtore-te-mike-pence-video-224657" }