Bleona Qereti në një darkë romantike me Ganin, sërish bashkë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 24-03-2015 Bleona Qereti në një darkë romantike me Ganin, sërish bashkë? Foto gjtaë darkës së Bleonës me Ganin

Bleona Qereti i është rikthyer kohëve të vjetra duke shijuar një darkë romantike me ish-bashkëshortin e saj Gani Bardha.

Ata kanë shijuar një darkë dhe verë në kryeqytet. Bleona ka deklaruar edhe më parë që i pëlqen të jetë mike me Ganin, pavarësisht ndarjes. “Darkë në sheshin e Tiranës duke kujtuar kohët e vjetra, e dua ”, shprehet Bleona.

Nuk dihet nëse këngëtarja ia dedikon dashurinë e saj kohës miqësore me Ganin apo vetë Ganit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035902976989746
array(1) { ["section"]=> string(64) "bleona-qereti-ne-nje-darke-romantike-me-ganin-serish-bashke-6826" }