Bleona Qereti në një foto që s’e keni parë më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:40 30-04-2016 Bleona Qereti në një foto që s’e keni parë më parë

Këngëtarja Bleona Qerreti ka paralajmëruar më parë se gjatë këtij viti do të jetë pjesë e tre filmave në një prej të cilëve ka bërë me dije se do të flasë shqip.

Ajo është bërë pjesë e xhirimeve këtë javë dhe ka publikuar foto ku shfaqet në krahët e aktorëve më në zë në Hollivud.

Këtë herë këngëtarja është shfaqur mes aktorëve “zombie”. Lyer me gjak, ata kanë ngritur në krahë Bleonën. Njëri prej tyre “diç kërkon” mes këmbëve të saj, ndërsa Bleona shkruan: “Zombit më duan mua”.

Dhe kjo është diçka që duket në fakt...

bleo.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023873090744019
array(1) { ["section"]=> string(56) "bleona-qereti-ne-nje-foto-qe-s-e-keni-pare-me-pare-39124" }