Bleona Qereti nuk di të ndalet, me të brendshme në furrë buke (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:52 03-02-2018 Bleona Qereti nuk di të ndalet, me të brendshme në furrë buke (FOTOT)

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme, e cila prej vitesh jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara. Bleona është padyshim një nga femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj. 

Ndërsa nuk mbeten pas edhe fotot provokuese. Së fundmi Bleona ka habitur sërish me postimin që ka bërë në Instagram. Këngëtarja shfaqet duke xhirur një video, teksa shfaqet me të brendshme në rrugët e Shteteve të Bashkuara dhe më pas futet për të blerë në një furrë buke.

Bleona duket në formë dhe si gjithnjë di të tërheqë vëmendjen.

 

  1.png

22.png

33.png

5555.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028141021728516
array(1) { ["section"]=> string(73) "bleona-qereti-nuk-di-te-ndalet-me-te-brendshme-ne-furre-buke-fotot-109023" }