Bleona Qereti shkëlqen në "X Factor", "godet" fustani i stilistes Mirela Nurçe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:32 17-03-2015 Bleona Qereti shkëlqen në Bleona veshur nga stilistja Mirela Nurçe

Bleona Qereti duket se këtë herë ka qëlluar në shenjë me paraqitjen e saj mbrëmë në spektaklin “X Factor”.

Për make-up-in e Bleonës u kujdes Lili Ismaili ndërsa për fustanin u kujdes stilistja Mirela Nurçe. Fustani i stilistes mori shumë komplimenta në rrjetet sociale dhe komentet e ndjekësve dhe fansave të Bleonës ishin mjaft pozitive.

Nurçe kishte zgjedhur një ndërthurje harmonike mes asaj që duhej të ekspozohej nga hiret e Bleonës dhe asaj që duhej mbuluar nën një copë jeshile.  Dhe ja rezultati: Bleona ka shkëlqyer!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026088953018188
array(1) { ["section"]=> string(78) "bleona-qereti-shkelqen-ne-x-factor-godet-fustani-i-stilistes-mirela-nurce-6157" }